dziennik elektroniczny

Gimnazjum nr 36

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


Dzień

Imię i nazwisko

Tematyka zajęć

Godzina

Sala
Poniedziałek
 
Grażyna Dyląg
 
Zajęcia rozwijające z matematyki. 7:30 11
Wtorek
 
Grażyna Dyląg
 
Zajęcia rozwijające z matematyki. 7:30 11
Środa
 
Magdalena Mostek
 
Zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem.
14:30 19'
Piątek
 
Magdalena Mostek
 
Zajęcia rozwijające zainteresowania z chemii.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem.
7:10 19'
Zgodnie z harmonogramem Anna Jędrzejczyk
 
Zajęcia taneczne gimnazjum, wyjścia, występy.



Sala taneczna
Czwartek
 
Anna Gąsiorek
 
Zajęcia z uczniem o szczególnych potrzebach edukacyjnych dla uczniów gimnazjum. 14:30-15:15 14'
Wtorek
 
Anna Gąsiorek
 
Przygotowanie do konkursu fizycznego dla uczniów gimnazjum. 14:30-15:15 14'
Poniedziałek
 
Janusz Gąsiorek
 
Zajęcia rozwijające z fizyki i informatyki (konsultacje). 15:20-16:05 6
Poniedziałek
 
Ewa Gryszka
 
Zajęcia konsultacyjne z języka angielskiego. 14:30-15:15 21'
Czwartek
 
Ewa Gryszka
 
Przygotowanie do Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. 14:30-15:15 21'
Zgodnie z harmonogramem
 
Małgorzata Gauza
 
Wycieczki krajoznawcze, imprezy kulturalne
i wystawy z cyklu "Kraków...swego nie znacie". .
Termin ustalony indywidualnie z uczniem. Małgorzata Jakóbik
 
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów
o specjalnych potrzebach edukacyjnych.



Czwartek
 
Monika Kobos
 
Zajęcia konsultacyjne z języka angielskiego. 14:30-15:15 14
Wtorek
 
Dagmara Komorek
 
Zajęcia konsultacyjne z języka angielskiego dla klas licealnych. 14:30-15:15 30


Agnieszka Komorowska-Sitarz Wyjazdy narciarskie z uczniami. Wyjścia na imprezy sportowe.


Środa
 
Agnieszka Pisarczyk
 
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego (konsultacje). 7:15 39
Wtorek
 
Małgorzata Połomska
 
Zajęcia konsultacyjne z języka angielskiego. 14:40-15:30 41
Poniedziałek
 
Halina Słota-Karpała
 
Zajęcia konsultacyjne z języka niemieckiego. 7:15 49
 
KOŁA ZAINTERESOWAŃ
 

Dzień
 

Imię i nazwisko
 

Tematyka zajęć
 

Godzina
 

Sala
 
Środa
 
Beata Grabowska-Czarnota
 
Chór szkolny. 14:30-15:15 4'
Wtorek
 
Agnieszka Pisarczyk
 
Kółko języka angielskiego. 7:15 39
wtorek
 
Martyna Jankowska
 
Koło biblijne. 14:25-15:15 6'
wtorek
 
Adam Krawczyk
 
Koło geograficzne. 14:30-15:15 21
Środa
 
Zbigniew Kostuch
 
Zajęcia z tenisa stołowego.
17:00-18:30 Sala gimnastyczna
Środa
 
Zbigniew Kostuch
 
Zajęcia fitness na przyrządach (bieżnia, orbitrek, mini atlas, wioślarz, ławeczki, rowerek).
17:00-18:30 Sala fitness
Środa
 
Monika Grelowska
 
Koło strzeleckie. 14:30-16:00 Strzelnica szkolna
Poniedziałek
 
Janusz Gąsiorek
 
Kółko informatyczne dla klas 1. 14:30-15:15 6
Wtorek
 
Janusz Gąsiorek
 
Kółko informatyczne dla klas 2. 15:20-16:05 6
Poniedziałek
 
Janusz Gąsiorek
 
Kółko informatyczne dla klas 3. 16:10-16:55 6
 

kontakt
pic

Dzwonki
1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
5. 11.40 - 12.25
6. 12.35 - 13.20
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05

 



Galerie
pic
pic
pic
więcej galerii